MENU

JABATAN KHIDMAT PENGURUSAN
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Zaitun Bt Ismail Pembantu Tadbir N22 KUP 53712088 zaitun@mdpt.gov.my
Ahamad Nor Rani Bin Peai Penghantar Notis N11 53712088 rani@mdpt.gov.my
Muhamad Rizauddin Bin Muhamad Lias Pembantu Operasi N11 53712088 rizal@mdpt.gov.my
Azian Bt Non Pembantu Tadbir N22 KUP 53712088 azian@mdpt.gov.my
Zaniah Binti Che Wan Pembantu Tadbir N17 KUP 53712088 zaniah@mdpt.gov.my
Helmi Bin Yusof Setiausaha N48 53712088 helmi@mdpt.gov.my
Azrul Nizam Bin Md Radzi Pen. Pegawai Tadbir N27 53712088 azrulnizam@mdpt.gov.my
JABATAN PENILAIAN DAN PENGURUSAN HARTA
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Mohammad Fairuz Azmir bin Ismail Pembantu Tadbir N22 KUP 53712088 azmir@mdpt.gov. my
Nordiana Bt Suhaimi Pembantu Tadbir N17 053712088 053712089 nordiana@mdpt.gov.my
Mohd Azmi Bin Zainuddin Zainal Abidin Penolong Pegawai Penilaian W27 53712088 azmi@mdpt.gov.my