MENU

JABATAN KHIDMAT PENGURUSAN
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Helmi Bin Yusof Setiausaha N48 53712088 helmi@mdpt.gov.my
Azrul Nizam Bin Md Radzi Pen. Pegawai Tadbir N27 53712088 azrulnizam@mdpt.gov.my
Aminah Binti Shafri Pembantu Tadbir N22 53712088 aminah@mdpt.gov.my
Latifah Binti Amran Pembantu Tadbir N22 KUP 53712088 latifah@mdpt.gov.my
Zaitun Bt Ismail Pembantu Tadbir N22 KUP 53712088 zaitun@mdpt.gov.my
Ahamad Nor Rani Bin Peai Penghantar Notis N11 53712088 rani@mdpt.gov.my
Muhamad Rizauddin Bin Muhamad Lias Pembantu Operasi N11 53712088 rizal@mdpt.gov.my
JABATAN PENILAIAN DAN PENGURUSAN HARTA
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Mohd Azmi Bin Zainuddin Zainal Abidin Penolong Pegawai Penilaian W27 53712088 azmi@mdpt.gov.my
Hanah Binti Ahmad Tajuddin Pembantu Penilaian W22 KUP 053712088 053712089 hanah@mdpt.gov.my
Omar Bin Saleh Pembantu Tadbir N17 KUP 053712088 059712089 omar@mdpt.gov.my