MENU

JABATAN KHIDMAT PENGURUSAN
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Aminah Binti Shafri Pembantu Tadbir N22 53712088 aminah@mdpt.gov.my
Latifah Binti Amran Pembantu Tadbir N22 KUP 53712088 latifah@mdpt.gov.my
Zaitun Bt Ismail Pembantu Tadbir N22 KUP 53712088 zaitun@mdpt.gov.my
Ahamad Nor Rani Bin Peai Penghantar Notis N11 53712088 rani@mdpt.gov.my
Muhamad Rizauddin Bin Muhamad Lias Pembantu Operasi N11 53712088 rizal@mdpt.gov.my
Farhaana Alia Binti Rahman Pembantu Tadbir N19 053712088 053712089 farhaana@mdpt.gov.my
JABATAN PENILAIAN DAN PENGURUSAN HARTA
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Mohammad Fairuz Azmir bin Ismail Pembantu Tadbir N22 KUP 53712088 053712089 azmir@mdpt.gov.my
Nordiana Bt Suhaimi Pembantu Tadbir N19 053712088 053712089 nordiana@mdpt.gov.my
Mohd Azmi Bin Zainuddin Zainal Abidin Penolong Pegawai Penilaian W29 53712088 053712089 azmi@mdpt.gov.my
Hanah Binti Ahmad Tajuddin Pembantu Penilaian W22 KUP 053712088 053712089 hanah@mdpt.gov.my